Metoda RUŠOchutnávkaFinanceKontakt

 

 

O mně


Jmenuji se
Petr SEDLÁČEK a jsem z Moravskoslezského města Orlová.

 

        Po vystudování Střední průmyslové školy stavební v Havířově jsem nastoupil na povinnou základní vojenskou službu. Zde jsem brzy našel uplatnění jako řidič. Po ukončení základní vojenské služby, mi zde byla nabídnuta možnost další práce. Proto jsem se rozhodl profesi - voják z povolání - vyzkoušet. Další důvod, proč jsem se chtěl stát vojákem, byla touha po zahraniční misi, kterou jsem uskutečnil později, avšak v trochu jiné podobě :-). V roce 2008 jsem tedy armádu opustil a odjel jsem i s manželkou za prací do Irska. V zahraničí jsme nabyli spoustu životních zkušeností, zdokonalili se v angličtině a poznali mnoho nových lidí. Mezi nimi také jeden skvělý pár, který nás dovedl k metodě RUŠ.
        Po návratu do ČR jsme se rozhodli tuto metodu vyzkoušet. Po neuvěřitelně skvělých výsledcích této terapie, jsme se - spolu s mou nejideálnější manželkou Sylvinkou - rozhodli, stát se terapeuty této metody a pomáhat tak všem, kteří tuto pomoc potřebují. Zároveň mne vždy přitahovala práce ve finanční sféře, proto jsem se stal majetkovým poradcem a rozšířil tak pomoc i do této oblasti.

 

        Co vše se změnilo v mém životě za posledních 5 let díky metodě RUŠ? Jsem rád, že mohu napsat - úplně všechno!
Z nezaměstnaného člověka jsem se stal ideálním podnikatelem; ze žití v podnájmu jsme se dopracovali k vlastnímu bydlení, kde už 4 roky žijeme v našem ideálním bytě; z nepohody v rodině - z mého úhlu pohledu - se stala ideální harmonická rodina a co víc, jsem připraven pomoci i druhým k jejich ideálním cílům, kterých je možno v našem životě doopravdy dosáhnout. Je však potřeba chtít!

        Více o daných oblastech si můžete přečíst zde: "Metoda RUŠ" , "Majetkové poradenství".

                  

        Pokud jste došli při čtení až zde, dovolte mi vám poděkovat za váš drahocenný čas a držím vám palce při rozhodování o využití, některých z mých služeb. A zároveň vám přeji, aby jste si váš život prvně v klidu uspořádali ve vaší mysli, nastavili si jisté cíle a priority, ne nic megalomanského, ale to co doopravdy dosáhnout chcete. A poté začněte pomalu nebo rychleji, dělat kroky, které vás k danému cíli povedou. Jste-li bez pochybností a negací, tak vám to půjde snadněni, máte-li problém byť jen myslet pozitivně, tak věřte, že se i tohoto lze jednoduše a hravě zbavit a žít ideálně šťastně. Když to dokázali jiní, tak proč ne i vy! Vždyť i vy jste na svět přišli jako dítě a to dítě je vždy to nejčistší, co člověk může pozorovat. Proto nehrejme si na dospěláky, ale začněme si opět hrát jako děti, potom nám to půjde snadněji.

 

        Mnoho úspěchů a štěstí přeji všem !!!

 


 

ZPĚT NA ÚVOD